Systemy alarmowe

Każdy właściciel nieruchomości zastanawia się w jaki sposób może uchronić swój dobytek przed utratą. Tanim i sprawdzonym sposobem jest montaż systemu alarmowego. Pracujemy na markowych produktach firmy Satel. Firma ta działa na rynku kilkanaście lat stale podnosząc jakość swoich produktów.

Proponujemy montaż systemów zarówno bezprzewodowych jak i przewodowych. Zamontowany system alarmowy gwarantuje bezpieczeństwo oraz skutecznie odstrasza intruzów.

Image
Monitoring
Image

Oferujemy profesjonalny montaż systemu monitoringu z funkcją podglądu na monitorze, komputerze bądź smartfonie. Nasze instalacje to przemyślany projekt oraz fachowy i estetyczny montaż Pracujemy na markowych i niezawodnych podzespołach takich firm jak:

- Novus

- BCS

- Dahua

- Hikvision

Inteligentny dom

Zajmujemy się również montażem oraz doradztwem systemu inteligentnego domu. Pomożemy ci przejąć zdalną kontrolę nad twoimi czterema ścianami.

Dzięki zastosowaniu systemów smart home możesz ustawić temperaturę w domu, obejrzeć monitoring na żywo czy też sterować roletami antywłamaniowymi z każdego miejsca na ziemi przy pomocy swojego telefonu. 

Montujemy systemy niezawodnej firmy Deimic.

Gwarantujemy pełną integrację instalowanych sprzętów oraz demonstrację działania.

Image